Jste zde:   ÚVODNOVINKY

Obchdní zástupce

 

Rádi bychom Vám představili našeho nového kolegu v obchodním oddělení, který Vás bude mít na starosti při vyřizování poptávek, zpracovávání nabídek a konzultace jednorázových úklidů. 

2017-07-24 110541

GEMO – SUOMI Hloubětín

 

Pro našeho klienta provádíme před kolaudační úklid, který je součástí naší několika leté spolupráce, jsme rádi, že se na nás klient může spolehnout a i nadále nás oslovuje s dalšími úklidy. 

yit-hloubetin-cam01-hd

ORDYS a nová spolupráce

 

Navázali jsme novou spolupráci a opět doufáme, že bude v prospěch obou stran, aktuálně děláme před kolaudační úklid domova pro seniory, jedná se celkem o cca 160 bytů + společné prostory. 

04382 01

JÚ úklidy

 

Spousty lidí volají k nám do firmy a ptají, jak je to s menšími jednorázovými úklidy, jako společnost rádi pomůžeme Váš problém vyřešit, jsou však stanovené minimální fin. Limity, podle kterých se řídíme, u jednorázových úklidů, je to vždy 2 900,- Kč, samozřejmě se to netýká již probíhající spolupráce v dlouhodobějším měřítku.

gdhjdt

ZŠ Meteorologická - Strojové čištění

 

Strojové čištění budeme provádět v celé škole, plus budeme porvádět další po stavební úklid, který je nutý práve po rekonstrukci ve škole, která probíhala celé léto, klient byl s naší nabídkou nejvíce spokojený a proto si nás vybral na realizaci. 

14343 max

Pavouci

 

Už Vás nebaví, neustála ometat pavučiny v domě, nebo kdekoliv jinde? Zkuste s tím udělat konec, zkuste náš postřik proti pavoukům a uvidíte, že to již nebudu muset vůbec řešit, navíc se dá rozprašovat zároveň i s prostředkem na 

BMA32f258 priprava1

Reference 

 

Můžeme přivítat do našeho portfolia klientu další přírůstek, společnost Botič o.p.s, která je neziskovou organizací, která zajišťuje různé kurzy, nebo společné aktivity pro školy. 

 

logo ops bar 1000

Strojové čištění garáží

 

 

Polovina roku je tu a sní i strojové čištění garáží, které je velmi důležité nezanedbávat, protože pak se daleko hůře zbavujeme špíny, která se nám usazuje na povrchu. 

P5170044

Pravidelné úklidy

 

 

Jako úklidová společnost si velice zakládáme na pravidelných úklidech, tyto úklidy provádíme všeho druhu, jak domů, kanceláří, zdravotních center, tak další zařízení, neváhejte se na nás obrátit. 

175x175bb

Repro centra

 

 

Repordukční centra jsou celkem "IN", roztrhl se snimi pytel a my úspěšně hlasíme, že jsem většinu z nich podchytili a s radostí provádíme pravidelný úklid těchto prostor. 

768903

SAUNIA 

 

 

Můžeme vám s radsotí oznámit, že jsme úspěšně vyhráli výběrové řízení na pravidlený úklid všech center v praze, jsme velmi rádi, že se nám v poslední době daří vyhrávat výběrové řízení. 

sys media 11753

Strojové čištění

 

Společnost ukliddomu.cz se zaměřuje samozřejmě i na strjové čištění, které je dostupné u každé firmy, my však přidáváme nějaké hodnoty navíc, zkušěný a kvalitní personál, které strjové čištění provádí již řadu let. 

05

Mytí oken

 

Již třetí rok, provádíme mytí oken na poliklinice na proseku, klient je s prací velice spokojený a příští rok se těšíme na další spolurpáci. 

poliklinika

Rozšiřujeme team 

 

S radostí chceme přivítat dva nové členy našeho teamu na zajištění lepší úklidového servisu z pozice provozních manažerů, konkrétně paní Ladu a paní Kláru. přejem jim do začátku spostu spokojených klientů. 

 

goodbye team

Uklid v domáctnosti

 

Chtěli by jste přijít do uklizeného domu? Zažít ten pocit, když si můžeme odpočinout nebo věnovat věcem, na který nemáte normálně čas, protože jste dorazili domu, kde j perfektně uklizeno a vaše domáctnost voní po parfému, který jste si sami zvolili? To není sen, ale realita, zkuste se na nás obrátit a my Vám vše již vysvětlíme a poradíme. 

home123

DOMOV Sue Ryder

 

Jako dalšího význámeného klienta, by jsme rád přivítali do našeho portfólia, které se díky tomu rozšířilo o společnost DOMOV Sue Ryder, věříme že spolupráce bude trvat dlouhodobě k oboustrané spokojenosti. 

SUE

MAXIMA - pojišťovna

 

Jako další referenci, by jsme rádi oznámili společnost Maxima - pojišťovna, u které jsme vyhráli výběrové řízení na poskytovatele úklidových služeb. 

logo maxima

Jednorázovky

 

Naše společnost se snaží provádět jednorázové úklidy všeho druhu, sanžíme se tedy o pořádný úklid pomocí profesionální techniky, kterou běžná domáctnost nedisponuje. Zaměřujeme se v oblasti domů zejména na postavební úklidy, strojové čištění schodiště, voskování podlahy, a generální úklidy. 

jednorazovy-uklid-brno

Ekologické prostředky

 

Úkliddomu se rozhodl používat ekologické prostředky značky Real green clean, naše dceřinná společnost, DAMA EKO úklid, která používá ekologické prostředky této značky, je spokojená a tak jsme se rozhodli přejít na tuto značku i my. 

real-gren-clean-spolu

 

Podlaha - Voskování

 

Voskování podlahy nikdy nebylo snažší, hlavně z toho důvodu, že se v dnešní době vyrábějí i samoleštící voskové emulze, podlaha po voskování vypadá opravdu famózně a je na ní radost pohledět, jsem velice rád, že když si klient takovouto službu vybere, je z ní vždy nadšený. 

02-Podlahy-61

 

Kanceláře a pravidelný úklid

 

Naše společnost ukliddomu.cz se nezabývá pouze úklidem domů, ale i úklidem kanceláří, které jsou pro nás tejně důležité jako domy, náš zkušený peronál dokáže zajistti bezporblémový chod úklidu u Vás v kancelářích. 

AB457825 DIAMANT

 

Jednorázovky :)

 

 

 

Určitě máte v domě po nějaké době špinavou podlahu, i když se zde provádí pravidelný úklid domu, je to z toho důvodu, že po nějaké době je potřeba na řadu strjové čištění, které tyto hlubé nečistoty odstraní, naše společnost ukliddomu.cz tyto služby provádí a rádi Vám na ně zpracujeem cenovou nabídku. 

 

 

 

 

597916.295x221

Jaro je tu :)

 

Konečně se nám venku také objevilo nějaké to sluníčko, na které tak všichni netrpělivě čekáme, bohužel nám tím, ale prosvítilo i všechny místa, která nejsou řádně uklizená a na které tak rádi zapomínáme, nebo je přehlížíme. Zkuste úklidovou službu na generální úklid bytu či domu. 

Jarní akce

 

 

Výškové práce

 

 

 

Výškové práce, jsou jedny z těch na které si najímámě externí plošinu, ale i tak může být práce efektivnejší, než třeba horolezeckou metodou, kde musíme složitě řešit jištění pracovníků a bezpečnostní předpisy, kdežto při plošině je vše rozložené do pár minut. 

image1

 

 

Koberce a jejich čištění

 

 

 

Tako koberce jsou po zimě velice znečištěné a neexistuje lepší způsob, jak si nechat koberce vyčistit, než pomocí extraktoru, naše společnost vlastní několik profesionálních extraktorů, které jsou velkými pomocníky při čištění koberců. 

11931200 popup

 

 

Gáráže a jejich čištění

 

 

 

Zima je za námi a s tím i přichází i sezóna strojového čištění, naše stroje Vám vyleští podlahu od všech nečistot a zkušený personál si dokáže poradit i s mastnými skvrnami od oleje, či jiných kapalin. 

 

 

 

1

 

Jarní úklid

 

Jaro je tady a sním přichází i jarní úklid, sluníčko krásně osvítí místa která jsou výstavní a my se rozhodujeme co s tím budeme dělat, co si takhle nechat udělat jarní úklid od profesionální úklidové firmy? Neváhejte teda konstatovat naše obchodní oddělení AWIS úklidu, které Vám zajistí hladký průběh vytváření nabídky a to zcela bez závazku.

Jaro

 

Strojové čištění?

 

 

Strojové čištění je asi nejefektivnější cesta, jak odstranit dlouhodobě zašlou špínu, nebo špínu po zimě, která se již běžným úklidem nedá odstranit. Při strojovém čištění se používá agresivní chemie, která nám pomáhá odstranit špínu, která je vsáknutá hluboko, další fáze je vysátí špíny, pomocí extraktoru, který bude ideální na odsávání špíny a zároveň od čištění zbytků čisticího prostředku.

Vosky

 

Čas na mytí oken

 

 

Přichází ideální čas na mytí oken, s mytím oken máme mnoho let zkušeností a za tu dobu jsme umyli již desetitisíce metru čtverečních. Zkuste využít naše služby v oblasti úklid a to konkrétně mytí oken, naše společnost DAMA EKO úklid, je všestrannou firmou s širokým zázemím, úklidových oblastí.

Okna

 

Úklid spol. prostor domu?

 

 

Nehledejte firmu na úklid domu, již jste jí našli, naše společnost se řadí mezi největší úklidové firmy v oblasti úklidu domů a společných prostor BD nebo SVJ, zkuste nás poptat a zkusit si nechat vysvětlit všechny naše služby a postupy. 

 

domaci-servis

Hotely a apartmány

 

Úklid DOMU, se snažáí zaměřovat na pravidelný úklid hotelů a apartmánů, zajistíme komplexní správu úklidových prací a dalších hygienických materiálů, které jsou zapotřebí k chodu hotelu. Disponujeme kvalitním a zaškoleným personálem, školení se u nás provádí každý rok, a proto věříme že i tento přístup přispívá k lepšímu servisu našich služeb,  které jsou opravdu specifické klient od klienta. Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení s poptávkou

Hotel

Strojní čištění párou

 

 

Opakovaně píšeme o aktualitých ze světa poarního čitění a konrétně výhody které z toho plynou, neváhejte vyzkoušet parní čištění, aktuálně dáváme 20% slevu na parní čištění do konce únoru 2017, jsme přesvědčeni, že parní čištění má budoucnost, nejen v oblasti úklidu domácností., ale i v oblasti kanceláří a průmyslového čištění. Jedná se o velice účinnou cestu, jak vše řádně vyčistit. Stává se, že parní čištění je ve finále to poslední variantou, jak vyčistit špínu, místo výměny materiálu. 

sunrise-1460243 960 720

Pavouci a jak na ně? 

 

 

Máte dost pavučin u Vás v SVJ? Existuje snadné řešení, deratizační postřik před jarním a letním obdobím, tento postřik Vás zbaví veškerých nepohodlných škůdců, a chrání jako prevence před vrácením škůdců do starých a osvědčených míst. Tento postřik není člověku nijak nebezpečný, prostředek se dá využít za běžného provozu, protože není nijak člověku škodlivý. 

 

fwdfsfe

Úklid domácností 

 

 

Naše spolešnost v poslední době zaznamenala velký zájem o naše služby v oblasti úklidu domácností, chtěli bychom zde zodpovědět několi základních dotazů. Prostředky na mytí si může klient dodávat sám, pokud mu to tak vyhovuje, samozřejmě toto se zohledňuje při vytváření nabídky. Dále poskytujeme výpis z TR, pro větší jistotu u našich klientů. Máme jak české, tak i zahraniční pracovníky, kteří mají bohaté zkušenosti v oblastech úklidu. 

Dotreht

Vánoce jsou tady

 

Nevíte co dát pod stromeček. Nemáte představu, jak dlouho by takový úklid bytu mohl trvat, domluvme se tedy jaký počet hodin chcete darovat a my Vám připravíme dárkový poukaz. Díky tomuto poukazu, můžeme potom s klientem domluvit další postup, jestli mu stačí tento počet hodin, nebo by je chtěl případně rozšířit. 

 

 

vanoce-x

 

Sníh a jeho úklid

 

 

Potřebujete k pravidelnému úklidu úklid chodníku, naše společnost mimo jiné provádí i úklid sněhu, , zajištění posypového materiálu, nebo jiné chemie, obraťte se na nás a my Vám rádi se vším poradíme.  

 

 

197611-original1-2nteq

Vánoce

 

Blíží se nám svátky Vánoční svátky, nestíháte si doma uklidit, ale máte rádi čistotu a pořádek? Využijte náš kontaktní formulář, zabere Vám to jen pár minut a my se pak s Vámi ihned spojíme, ohledně nacenění úklidových služeb. 

tttt

 

Úklid po silvestru

 

Máte bar či restauraci a nevíte si rady na nový rok s úklidem? Zkuste kontaktovat naší firmu, jak noční úklid, tak denní úklid, vše zavezeme i včetně prostředků a úklidových strojů. Kontaktujte naše obchodní zástupce a využijte, tak našich služeb. 

bordel

 

UKLID DOMU

 

Hledáte novou úklidovou firmu, kterou na schůzce nezajímají pouze m2, podle kterých si vypočítají kalkulaci, ale následná spolupráce není podle domluvy a neodpovídá Vaším představám, nechce si od nás udělat cenovou nabídku od našich obchodních zástupců na míru, tak jak si úklid představujete, rádi s Vámi, vše probereme a na základě vaší představy, Vám vypracujeme cenovou nabídku šitou na míru. Úklid nás baví, proto se snažíme dělat takové cenové nabídky, které kladou důraz na kvalitu úklidu. 

domy

 

Voskování všeho druhu

 

Naše společnost provádí voskování a strojové čištění podlahy, máme v této oblasti bohaté zkušenosti a Rádi Vám nabídneme, veškeré informace, které by Vás případně zajímali, neváhejte tedy kontaktovat naše obchodní zástupce, kteří Vám rádi všechno vysvětlí.  

 

podlahy-1

 

Voskování a ochrana

 

Potřebujete kvalitní ochranu vašich ploch ať už v kancelářích, nebo obchodník centrech, či společných prosotr bytů a domů. Voskování podlah je ideální volbou pro Vás. Všechno zajistíme za Vás, stačí si domluvit schůzku nebo odeslat objednávkový formulář do naší společnosti ukliddomu.cz a my se již o vše postaráme. 

 

renovace podlah4 1

 

 

Pára

 

Zejména pro alergiky je parní čištění ta nejlepší volba, díky vysoké teplotě páry ničí veškeré alergeny, které jsou v ovzduší, proto je potřeba se zaměřovat s parním čištění na plochy, které jsou nejvíce choulostivé na usazování alergenů či prachu. 

 

steam power 702x220

 

 

GÚ - objednávky

 

Vánoce se blíží a my okečávat již jako každý rok, mnoho poptávek na Generální úklidy, je tedy potřeba vše objednat dostatečně dopředu, proto se na nás neváhejte obracet s poptávkou, každý náš obchodní zástupce, Vám rád vypracuje kvalitní cenovou nabídku na míru.

 

generálníúklid

 

 

Okna 

Myje naše uklidová služba okna i v zimních měsících? S potěšením Vá můžeme oznámit, že mytí oken je celoročně, samozřejmě jedinné co nás limituje je venkovní teplota, při teplotě kolem 1 na nulou, je možné okna mýt. Stačí poslat poptávku a vše již zařídí náš obchodní zástupce. 

 

 

window-washing-1024x347

 

Zima je tu!

 

Zima se nám pomlau blíží a sní i spousta špíny z ulic, máte již vyřešený svůj pravidlený úklid? Jsme společnost, který se zabývá úklidem společných prostor domu, strojového čištní garáží, strojového čištění koberců a generálních úklidů. Neváhejte se na nás obrátit zkrz náš poptávkový formulář, který najdete na našich stránkách. 

 

light-828547 960 720

 

Garáže

 

Strojové čištění garáží je opět na scéně, zejméne s blížící se zimou, nás nehodlá zaskočit, jak jste na tom Vy? jestli stále ještě nemáte svojí úklidovu firmu, která Vám tento úklid zajišťuje, nebo stále nejste spokojeni stou stávající, neváhejte se na nás obrátit, přes náš objednávkový formulář, který snadno najdete na našcih stránkách. 

 

Garáže

 

Koberce a strojové čištění

 

Strojové čištění koberců, jedná se opravdu o velice efektivní čištění koberců a jejich renovaci, nejenom, že se kobercům opět vrátí barva, ale extrakčním mytí a jejich impregnací, se dají chránit před zátěží, které budou vystaveny v období zimy.

 

koberce

 

Pravidelné úklidy

 

Naše společnost se specializuje na pravidelný úklid kanceláří, všechny tyto služby provádíme na základě předchozích zkušeností, které budou vycházet z našich předpokladů, neváhejte a zkuste si nechat zpracovat profesionální nabídku od našich obchodních zástupců. 

 

clean-571679 960 720

 

Metropolitní kapitula

 

Metropolitní kapitula SV Víta, se stala naším novým významným klientem, těšíme se z teté spolupráce, pro zajímavos, věděli jste že tento dům na fotce byl první zděný dům v České republice? 

 

SV Vít

 

Jak si uklidit domáctnost? 

 

Můžeme Vám dávat rady, jak rychle a jak nejhlépe si uklidit vlastní domáctnost, ale ani v jednom z případů Vám to neušetří Váš čas, ten Vám ušetří opravdu pouze vaše vlástní paní na úklid, který za Vás ráda udělá a o všechno se postará. 

 

sl 1

 

Stěhování

 

Stěhování a úklid to jde ruku v ruce, proto je potřeba si rozmyslet, jestli se s tím chcete trápit sami a nebo si pozvete profesionální úklidovou firmu, který Vám pomůže zabalit a ještě po Vás uklidí všechny prsotory. Vám to ušetří čas a zároveň i zvedne náladu. Nám taky zvedá náladu, když práci dělá někdo za nás :). 

 

500 F 92778873 w2ODr6QQ9iq0lUyBPJxJqiI24kyXZPWM

 

Pavouci pryč!

 

Chcete se zbavit pavouků? Neznáme nic jednodužšího než pravidlený postřik proti pavoukům, všechno se nanáší rychle, postřik je navíc anti alergení, takže se nemusíte bát, že tím otravíte nějakého souseda :). Poptejte si u nás tuto službu a my Vám nezávazně zpracujeme nabídku. 

 

 

456

 

Významná reference

 

Rádi bychom Vám představili našeho nového klienta, kterému jsme zabezpečovali jednorázový úklid po rekonstrukci spodního patra, tedy konkrétněji zázemí  SPA v nižších patrech. 

 

FS

 

RD + Domácnosti GÚ

 

Neprovádíme pouze pravidelné úklidy, ale provádíme i jednorázové úklidy, všeho druhu, jak domáctnosti na RD, nebo strojové čištění, voskování, glaurace, impregnace schodiště a další speciálnějších úklidů, jako je strojové čištění parou. 

 

RD

 

Představení člena teamu

 

Dovolte nám představit našeho nového člena teamu na pobočce za Brno, velice se těší na spolupráci s našimi klienty a my na spolupráci s ním. 

 

IMG 20160713 130153

 

Léto je tady :) !

 

Venku je opravdu krásně, chcete si konečně užit trochu volna a neuklízet stále dokola? Zkuste kontaktovat naše obchodní oddělení, které Vám bezplatně zpracuje cenovou nabídku. 

 

Domáctnost

 

 

EKO prostředky

 

S naším staronovým dodavatelem prostředků jsme se domluvili na odebírání ekologické řady prostředků STAR, která je certifikovaná a vzhledem k předchozí zkušenostech s touto značkou jsme s prostředky spokojení. 

 

everstar-uklid-sada

 

Teamová výměna

 

Dovolte nám předsatvi naší novou Brněnskou kolegyni pí. Bavlnkovou Radku. Určitě se  Vám bude ráda věnovat, při vytváření cenové nabídky na pravidelný nebo jenorázový úklid. 

 

IMG 20160504 122130

 

Speciální nabídka na jaro

 

Mít doma stále čisto je skvělé, ale komu by se chtělo neustále uklízet? Právě pro vás tady máme speciální jarní nabídku na pravidelné úklidy. Naše firma Úklid doma, vám zaručí pravidelný úklid dle vašich představ. Je nám jedno, jestli budeme uklízet v bytě či obchodním centru, náš odborný tým zvládne všechno, proto se nás kontaktujte.

 

Jaro

 

Generální uklízení 

 

Každá domácnost se jednou za čas nevyhne generálnímu úklidu. Vyčistit žaluzie, omýt okna a vyhrnout garáž. Pro důkladný úklid si však musíte nakoupit drahé prostředky a za nemalé peníze půjčit speciální techniku. Proč si, ale neulehčit práci a peníze, když naše úklidová firma Úklid doma, za vás všechno zařídí a uklidí! Náš profesionální tým má nejmodernější technologii, díky které vyčistí každý prostor. Nabízíme i čistění velkých prostor a strojové čištění. Po naší návštěvě bude váš doma zářit čistotou!

 

Generální

 

Úklid v garážích

 

Po zimě je potřeba pořádně uklidit v garážích. Nečistoty, které se během zimy usadily se musí vyčistit nebo se dostanou hluboko do povrchu. Proto nabízíme několik druhů čištění: mycí čištění, strojové čištění, pískové čištění. Nabízíme i možnost pravidelného úklidu v garážích za výhodnou cenovou nabídku. Proto neváhejte kontaktovat naší specializovanou firmu Úklid domů, kontakt najdete na webových stránkách. Zavolejte a zjistěte výhodnou nabídku na úklidy garáží.

 

Garáže

 

Úklid za pomocí strojového čištění

 

Naše úklidová firma Úklid doma, se zaměřuje i na strojové čištění často namáhaných prostor, jako jsou garáže a schodiště. Způsobů strojového čištění je několik, nemůže se tedy stát, že bychom na nějaký druh znečištění neměli techniku. Díky strojovému čištění dostane i dlouho zanedbané schodiště nový vzhled. Po kompletní vyčištění vám na závěr můžeme navoskovat prostory, pro další informace a konzultaci nás kontaktujte a dejte vašim schodům lesk!

 

 

Jarní úklid

 

Jaro je tady! A kromě toho, že už můžete konečně vyrazit ven, tak si také chcete pořádně uklidit ve vašem domově. Jenže venku je, tak krásně a vy musíte uklízet, nebo ne? S jarním úklidem vám rádi pomůžeme my! Zaměřujeme se na úklidy v bytech, firmách i garážích. Náš kvalifikovaný personál, za vás uklidí vše dle vašich požadavků. Neváhejte nás tedy kontaktovat přes náš objednávkový formulář a můžete vyrazit ven.

 

Jarní akce

 

Zimní období (garáže a sníh)

 

Společnost Úklid DOMU, se také zaměřuje na odklízení sněhu a sněhovou pohotovos. V případě vašeho zájmu se prosím neváhejte obrátit na naše obchodní zástupce, kteří Vám rádi pomohou a vysvětlí vše potřebné. Zejména v zimním období, je potřeba i strojové čištění garáží a garážového stání. Zejména kvůli soli, která je agresivnější a může způsobovat trvalé poškození povrchu v garážích.

 

1

 

 

Vánoční svátky

 

Společnost Úklid domu, Vám přeje krásné prožití Vánočních svátků a bohatého ježíška, budeme se těšit na další spolupráci se všemi klienty i v dalším roce a budeme se i těšit na nadcházející spolupráce. 

 

novorocni-prani-pf-2016-krajina-251

 

 

Nabídka práce na HPP

 

 

Společnost Úklid domu, hledá pracovnici úklidových služeb do svého úklidového teamu. Příjememe paní na hlavní pracovní poměr, pro bližší info prosím volejte na číslo 725 873 233.

 

5565f876915f69d049e50b00

 

Nová spolupráce se společností AVES

 

Společnost Úklid domu, nově navázala spolupráci se společností AVES, která zajišťuje správcovství budov a ostrahu. 

 

60709022

 

 

Nová spolupráce se společností EYELEVEL

 

Společnost Úklid domu, začala nově spolupracovat se společností EYELEVEL, pro kterou pravidelně uklízí jejich kancelářské prostory, jsme velice rádi, že se Vám můžeme pochlubit úspěšným výběrovým řízení, které se nám podřilo uzavřít a podepsat se společností smlouvu.  

 

screen shot 2015-05-27 at 11.51.48

 

Úklid po stavbě

 

Společnost Úklid domu, právě dokončila předkolaudační úklid, který byl provedený do čista, před předáním díla majitelům jednotlivých bytů v domě. Spolupráce proběhla bezproblémově a jsme domluveni na další pokračování spolupráce. Společnost Strabag ptaří mezi naše významné klienty. Vše jsme stihli v termínu a kvalita práce byla velmi dobra, tak jak jsme dostali potvrzeno na předávávacím protokolu. 

 

 

strabag logo01 big

 

Úklid po stavbě

 

Společnost úklid DOMU, se snaží zaměřit i na specifické úklidy, tedy konkrétně na výškové práce. Nejsme jen úklidová spolenost, ale snažíme se zajistit komplexní úklidové služby. V naší společnosti neradi říkáme ne, proto máme ve výbavě nerůznější stroje, které zvládnou nejrůznější úklidy. Na fotce můžete vidět dokončování úklidu dvou nově postavených domů a 32 bytových jednotek. 

 

image1

 

Nákup extraktoru na koberce

 

Naše společnost DAMA EKO úklid, rozšiřuje svůj strojový park. Zaměřili jsme se na strojový úklid a hlavně na silné tipy znečištění, do naší společnosti jsme pořídily nový parní extraktor. Ten nám pomůže odstraňovat velice zašlou špínu a zároveň ničit bakterie, jedná se o vysoce profesionální parní extraktor, který umožní odstraňovat mastnotu v kuchyni, na dlažbě, očisťovat omítky a zároveň vše bez používání agresivní chemie.

 

 

 

11931200 popup

 

Nákup průmyslového parního extraktoru

 

Naše společnost DAMA EKO úklid, rozšiřuje svůj strojový park. Zaměřili jsme se na strojový úklid a hlavně na silné tipy znečištění, do naší společnosti jsme pořídily nový parní extraktor. Ten nám pomůže odstraňovat velice zašlou špínu a zároveň ničit bakterie, jedná se o vysoce profesionální parní extraktor, který umožní odstraňovat mastnotu v kuchyni, na dlažbě, očisťovat omítky a zároveň vše bez používání agresivní chemie.

 

 

 

 vyr 467Nilfisk-ALTO-SDV-4500 L1

 

 

 

Pomoc pro útulek!

 

 

 

Společnostem DAMA EKO úklid a DAMA úklid, není lhostejné životní prostředí, stejně tak jako nám není lhostejný život okolo nás, proto jsme se rozhodli pomoci těm, kteří to potřebují. Tento měsíc, jsme se rozhodli darovat kočičímu útulku ve Skrýšově na Vysočině, několik balení úklidových a čisticích prostředků. Záleží nám na tom, aby se prostředky dostaly do správných rukou, tak jsme je dovezli do útulku osobně, abychom měli jistotu, že se tak stane.  Majitelé útulku si od nás vše s radostí převzali. Držíme jim palce a děkujeme lidem, jako jsou Homolkovi, za jejich ochotu pomáhat opuštěným zvířatům. 

 

Více o útulku na http://www.navysocine.cz/

 

 

 

Útulek

 

 

 

Nove prostředky (Realprofi)

 

 

 

Po dvou měsících testování se naše společnost rozhodla pro změnu dodavatele čistících prostředků, které používám v ekologickém úklidu, hlavně nás příjemně překvapila účinnost čistících prostředků, která byla velmi vysoká. Na základě i dalších skutečností, jsme se rozhodli o změně naší řady čistících prostředků. 

 

 

 

Real profi skupina

 

 

 

Letáková akce dceřiné společnosti DAMA EKO úklid

 

 

 

Již v rámci probíhající akce, Vám představujeme leták, který se dostane třeba právě Vám do ruky. Jedná se o akci na pravidelné úklidy, se zajímavými benefity. Neváhejte nás kontaktovat a zíksat tak velice zjímavé benefity v rámci vašeho ekologického úklidu od DAMA EKO úklid.  

 

 

 

ujf

 

 

 

5 Důvodů proč právě DAMA EKO úklid

 

 

 

1. Ekologie je naším hlavním cílem. Používáme úklidové prostředky a neustále se snažíme, vyhledávat nové lepší dodavatele. Uklízíme ekologicky za běžnou cenu.

 

2. Nové technologie, v naší společnosti se neustále snažíme zlepšovat technologie úklidu. Na dodržování dbáme, díky přísným předpisům a tím zaručujeme splnění všech závazků.

 

3. Zaměstnancihistorií, u nás má každý zaměstnanec svojí kartu, která se dá dohledat na internetu, kde si můžete najít jeho životopis, pracovní historii, fotografie a další informace. 

 

4. Publikujeme, naše společnost se snaží nejenom provádět úklidové práce, ale jsme aktivní i ve zvyšování povědomí o ekologickém úklidu.

 

5. Systém kontroly kvality, naše společnost je držitelem certifikátu ISO:9001 a 14001, tím zaručujeme kvalitní postup při kontrole úklidových služeb.

 

 

 

 skladaci-letak-Dama - kopie

 

 

 

Historie

 

 

 

Společnost DAMA se úklidem zabývá již dvacet let, protože převzala většinu zkušeností od své mateřské společnosti DAMA úklid. Bohužel ve spojení úklidu kanceláří a ostatních pravidelných úklidů, je spojeno i nasazování chemických prostředků, proto se právě DAMA úklid snaží zaměřit na ekologický úklid, který tolik nezatěžuje životní prostředí, na kterém nám opravdu záleží. Díky naší snaze a publikování, jsme se dostali do povědomí zákazníků a prosadili se na trhu s ekologickým úklidem. 

 

 

 

3291f2d

 

Akce, která potěší

 

 

 

Nově jsme se rozhodli v rámci foremní akce pro nové klienty věnovat 50% z první fakturace a k tomu jako bonus po klienty v rámci věrnostního programu se snažíme podporovat kulturní, společenské, sportovní a další aktivity. 

 

Zelený úklid

 

 

 

Pravidelný úklid s ohledem na životní prostředí. Životní prostředí je neustále zatěžováno nejrůznějšími chemikáliemi. Pokud chcete životní prostředí ušetřit, zanechte čistících a mycích taktik s pomocí chemických přípravků a vrhněte se na šetrné postupy a prostředky. Uklízení nijak neutrpí a vy budete mít dobrý pocit, že jste udělali něco pro zdravější prostředí ve svém okolí.

 

 

 

green-eco-friendly-cleaning-products b0304ebac6acce9d32ce30deaff5d6b2

 

 

 

Nové prostředky

 

 

 

Protože naše společnost stále hledá nejlepší prostředky na úklid, které by zlepšili kvalitu naší práce, rozhodli jsme se otestovat nové prostředky od firmy Realprofi. Zkoušíme celou řadu z řad výrobků této společnosti. Pro naší firmu, je podstatná kvalita úklid a základní stavební kámen jsou právě čistící prostředky. Rozhodli jsme se na základě velmi dobrého doporučení, od našeho dodavatele čistících prostředků. Těšíme se na první zpětnou vazbu od našich zákazníků a paní na úklid.  

 

 

 

IMG 11972

Úklid panelových domů

Úklid panelových domů

Chemické čištění podlah

Chemické čištění podlah

Úklid firem kanceláří

Úklid kanceláří

Úklid činžovních domů

Úklid činžovních domů


úklid panelových a činžovních domůÚklidy domů © 2017 - 2023

Ekologický úklid - DAMA úklid - Úklid kanceláří - Dama úklid - Úklid Bratislava