Úklidové služby a úklidové práce Praha

Hledáte vhodného partnera pro úklidové služby, který má zkušenosti a profesionálně školenou úklidovou četu? Nabízíme vám velmi kvalitní služby za bezkonkurenční cenu v jakémkoliv objemu a rozsahu práce. Naše úklidové služby nabily díky 12 leté praxi v oboru, směr komplexního charakteru.

Pro úklidové práce volejte 273 132 696 nebo 602 777 287

 

Jste zde:   ÚVODSLUŽBY

PRAVIDELNÉ I JEDNORÁZOVÉ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Postaráme se o úklid a hygienu vašeho objektu, a to jak v pravidelném, tak jednorázovém provedení. Záleží jen na vás, jaké úklidové služby si vyberete. Můžeme vám však v této oblasti poradit a doporučit vám variantu řešení, která pro vás bude schůdná a hlavně ekonomická.

Uklízíme kanceláře, domy, průmyslové objekty, obchodní centra, firmy, garáže, restaurace, hotely, ale také provádíme specializované a náročné úklidové služby ve zdravotnických zařízeních a nemocnicích.

 

Úklidové služby v Praze

Regionem působnosti naší úklidové firmy je převážně hlavní město Praha. Úklidové služby v Praze jsou pro nás prioritní hlavně z důvodu sídla firmy. Úklidové práce však realizujeme na území celého Středočeského kraje a okolí Prahy.

 

Úklidové služby v bodech

 

Odborné úklidové služby

  • Čištění schodů a jejich následné voskování
  • Strojové čištění podlah, garáží, hal a skladů
  • Úklid zdravotnických zařízení a operačních sálů
  • Mytí oken a výškové úklidové práce
  • Voskování a renovace parket
  • Čištění a obnovení koberců

 

Úklidové práce v terénu

Více jak 200 stálým klientům dodáváme vysoce kvalitní a profesionální úklidové služby. Provádíme úklidové práce pro firmy, kanceláře, správcovské a developerské firmy, ale i pro domácnosti, vily či rodinná sídla. Není pro nás překážkou téměř žádná nečistota ani žádný objekt. Máme dostatek kvalifikovaného personálu, který uklidí dle vašich představ a přání.

 

Úklidové práce pro správcovské firmy – VIP úklid

Spolupracují s námi také firmy a agentury, které se zabývají správou a ostrahou objektů. Těmto firmám dodáváme na míru ušité dodavatelské řešení, které se pro ně stává velmi výhodným a ekonomickým.

Provedeme pro vás či vašeho klienta nejen úklidové práce, ale obstaráme také úklidové stroje či nákup potřebných čisticích prostředků. To vám ušetří spousty času, starostí a finančních prostředků.

 

VIP cena za úklidové služby

I vy se můžete stát naším partnerem a dle objemu realizovaných úklidů či pravidelnosti získat prémiové ceny VIP klientů. Nabízíme vám vysokou kvalitu dle ISO 9001 a ISO 14001 za velmi přijatelné ceny. Neváhejte nás kontaktovat.

Úklid panelových domů

Úklid panelových domů

Chemické čištění podlah

Chemické čištění podlah

Úklid firem kanceláří

Úklid kanceláří

Úklid činžovních domů

Úklid činžovních domů


úklid panelových a činžovních domůÚklidy domů © 2017 - 2023

Ekologický úklid - DAMA úklid - Úklid kanceláří - Dama úklid - Úklid Bratislava