Úklidové služby a úklidové práce Praha

Hledáte vhodného partnera pro úklidové služby, který má zkušenosti a profesionálně školenou úklidovou četu? Nabízíme vám velmi kvalitní služby za bezkonkurenční cenu v jakémkoliv objemu a rozsahu práce. Naše úklidové služby nabily díky 12 leté praxi v oboru, směr komplexního charakteru.

Pro úklidové práce volejte 273 132 696 nebo 602 777 287

 

Jste zde:   ÚVODSLUŽBY

PRAVIDELNÉ I JEDNORÁZOVÉ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Postaráme se o úklid a hygienu vašeho objektu, a to jak v pravidelném, tak jednorázovém provedení. Záleží jen na vás, jaké úklidové služby si vyberete. Můžeme vám však v této oblasti poradit a doporučit vám variantu řešení, která pro vás bude schůdná a hlavně ekonomická.

Uklízíme kanceláře, domy, průmyslové objekty, obchodní centra, firmy, garáže, restaurace, hotely, ale také provádíme specializované a náročné úklidové služby ve zdravotnických zařízeních a nemocnicích.

 

Úklidové služby v Praze

Regionem působnosti naší úklidové firmy je převážně hlavní město Praha. Úklidové služby v Praze jsou pro nás prioritní hlavně z důvodu sídla firmy. Úklidové práce však realizujeme na území celého Středočeského kraje a okolí Prahy.

 

Úklidové služby v bodech

 

Odborné úklidové služby

  • Čištění schodů a jejich následné voskování
  • Strojové čištění podlah, garáží, hal a skladů
  • Úklid zdravotnických zařízení a operačních sálů
  • Mytí oken a výškové úklidové práce
  • Voskování a renovace parket
  • Čištění a obnovení koberců

 

Úklidové práce v terénu

Více jak 200 stálým klientům dodáváme vysoce kvalitní a profesionální úklidové služby. Provádíme úklidové práce pro firmy, kanceláře, správcovské a developerské firmy, ale i pro domácnosti, vily či rodinná sídla. Není pro nás překážkou téměř žádná nečistota ani žádný objekt. Máme dostatek kvalifikovaného personálu, který uklidí dle vašich představ a přání.

 

Úklidové práce pro správcovské firmy – VIP úklid

Spolupracují s námi také firmy a agentury, které se zabývají správou a ostrahou objektů. Těmto firmám dodáváme na míru ušité dodavatelské řešení, které se pro ně stává velmi výhodným a ekonomickým.

Provedeme pro vás či vašeho klienta nejen úklidové práce, ale obstaráme také úklidové stroje či nákup potřebných čisticích prostředků. To vám ušetří spousty času, starostí a finančních prostředků.

 

VIP cena za úklidové služby

I vy se můžete stát naším partnerem a dle objemu realizovaných úklidů či pravidelnosti získat prémiové ceny VIP klientů. Nabízíme vám vysokou kvalitu dle ISO 9001 a ISO 14001 za velmi přijatelné ceny. Neváhejte nás kontaktovat.

primi sui motori con e-max

Úklid panelových domů

Úklid panelových domů

Chemické čištění podlah

Chemické čištění podlah

Úklid firem kanceláří

Úklid kanceláří

Úklid činžovních domů

Úklid činžovních domů


úklid panelových a činžovních domůÚklidy domů © 2017

Ekologický úklid - DAMA úklid - Úklid kanceláří - Dama úklid - Úklid Bratislava